Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Zimowe impresje

07/12/2021

Szanowni Państwo,
podajemy na bieżąco informacje dotyczące Konkursu.

  • listę Uczestników zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego – Zimowe impresje (opublikowane – 7.12.2021)
  • harmonogram przesłuchań (opublikowane – 8.12.2021)

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie w dniu 13 grudnia.

Serdecznie pozdrawiamy,
Organizatorzy Konkursu

*w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 797 299 220


Informacja z dnia 11 grudnia:

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Zimowe impresje rozpoczęty!


Informacja z dnia 8 grudnia:

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ:

11 grudnia 2021

godz. 9:30 Rozpoczęcie Konkursu
przesłuchania grupy I (9:45-12:00)
przesłuchania grupy II (15:00-18:00)

12 grudnia 2021

przesłuchania grupy III (9:30-10:30)
przesłuchania grupy IV (11:00-14:15)
przesłuchania grupy V (16:00-19:15)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – LISTA LAUREATÓW
13 GRUDNIA 2021 – PONIEDZIAŁEK


Informacja z dnia 7 grudnia:

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW

I GRUPA:
1. Balewicz Amelia – Lubin
2. Bednarska Natalia – Biała-Podlaska
3. Berezowska Zofia – Sopot
4. Bilska Maria – Szczecin
5. Borowski Igor – Wrocław
6. Buko Kamil – Szczecin
7. Chrapek Antonina – Krosno
8. Dawid Jerzy – Poznań
9. Ebi Meng Chang – Poznań
10. Erfurt Maria – Rybnik
11. Forgiel Marcel – Strzelin
12. Garus Róża – Poznań
13. Gębuś Nina – Częstochowa
14. Gośliński Szymon – Słupca
15. Janas Alicja – Krosno
16. Jaszczuk Wojciech – Biała-Podlaska
17. Kloc Kamila – Jeżowe
18. Kołata-Raniszewska Salma – Włocławek
19. Kubiak Nikola – Kościan
20. Lewandowski Nikodem – Ostrów Wielkopolski
21. Ludwik Szymon – Cieszyn
22. Łajca Michalina – Koszalin
23. Łapiński Damian – Wrocław
24. Maczura Miłosz – Opole
25. Maksymczuk Kirył – Nowy Sącz
26. Mazanik Milena – Wrocław
27. Misiewicz Borys – Łomża
28. Mokrzycka Weronika – Rzeszów
29. Osuch Karol – Krosno
30. Palich Antoni – Zakopane
31. Piechanowska Lea – Poznań
32. Plust Magdalena – Poznań
33. Podpora Rafał – Opole
34. Sowa Emilia – Domosławice
35. Stroszajn Lena – Bełchatów
36. Swiłło Emilia – Sopot
37. Walczak Zofia – Konin
38. Wąsacz Jagoda – Rzeszów
39. Węglarczyk Pola – Domosławice
40. Wróbel Aleksandra – Żywiec
41. Wypych Hanna – Szczecin
42. Zaleska Zofia – Wrocław
43. Zawidzki João – Warszawa

II GRUPA:
1. Babiarz Amelia – Zakopane
2. Banyś Mikołaj – Olkusz
3. Bester Marcel – Rzeszów
4. Biały Milana – Szczecin
5. Biel Magdalena – Łącko
6. Ćwiklińska Amelia – Białystok
7. Dzieża Aleksandra – Katowice
8. Gawęda Łucja – Częstochowa
9. Gęsiorowska Marta – Łańcut
10. Gierak Lena – Wałbrzych
11. Janowska Gabriela – Kalisz
12. Kilarska Zofia – Rzeszów
13. Klimek Jakub – Łódź
14. Kmin Alicja – Łódź
15. Kubica Jan – Łódź
16. Lewandowska Agnieszka – Tarnowo Podgórne
17. Mamczur Maciej – Rzeszów
18. Michniewicz Mikołaj – Augustów
19. Muczyńska Anna – Wołomin
20. Musiał Lara – Toruń
21. Pia Borkowska Alicja – Warszawa
22. Piętak Marlena – Szczecin
23. Robaszkiewicz Antonina – Bydgoszcz
24. Rukść Mikołaj – Wrocław
25. Snarski Michał – Suwałki
26. Sztajerowska Michalina – Bełchatów
27. Świątek Wojciech – Bochnia
28. Świstak Jaśmina – Jastrzębie Zdrój
29. Trela Izabela – Czchów
30. Wiedyska Małgorzata – Kraków
31. Wysogląd Zuzanna – Krzeszowice
32. Zaika Sofiia – Szczecin

III GRUPA:
1. Barański Franciszek – Warszawa
2. Golema Maja – Szczecin
3. Jędrkiewicz Zofia – Bydgoszcz
4. Karapetyan Anastsia – Stalowa Wola
5. Kauch Filip – Kościan
6. Pelc Wiktor – Zielona Góra
7. Szaniawska Julia – Siedlce
8. Sujka Martyna – Łódź
9. Rzyman Emilia – Wieliczka
10. Skwarka Stanisław – Zgierz
11. Zawora Karol – Kalwaria Zebrzydowska
12. Ziaja Aleksander – Rzeszów

IV GRUPA:
1. Bednarz Maria – Kielce
2. Bieńkowski Maciej – Warszawa
3. Bubiak Andros – Łódź
4. Büning Sophie – Wrocław
5. Colonna-Kasjan Daniel – Wrocław
6. Galik Joanna – Wrocław
7. Godzina Mikołaj – Wrocław
8. Juszkiewicz Lena – Gorzów Wlkp.
9. Kazik Emilia – Rzeszów
10. Księżarczyk Anna – Katowice
11. Kwiatkowski Jan – Gdańsk-Wrzeszcz
12. Lityńska Gabriela – Konin
13. Misiewicz Natasza – Poznań
14. Niedzielska Julia – Wrocław
15. Olewniczak Marcin – Elbląg
16. Pacześny Filip – Warszawa
17. Pietruszka Marcelina – Kraków
18. Pozorska Inga – Gdańsk
19. Radwańska Katarzyna – Kraków
20. Sanecka Emilia – Gdynia
21. Siemienowicz Karolina – Suwałki
22. Szarpak Seweryn – Chełm
23. Tomaszewska Marta – Kraków
24. Zubel Paulina – Sanok
25. Żyłka Łucja – Rzeszów

V GRUPA:
1. Domżał Józef – Warszawa
2. Furmańczyk Alicja – Poznań
3. Jurkiewicz Piotr – Suwałki
4. Janeczek Anna – Katowice
5. Jankowska Amelia – Inowrocław
6. Koślak Miłosz – Gdańsk-Wrzeszcz
7. Nicewicz Jan – Warszawa
8. Ozon Aleksandra – Warszawa
9. Papierok Agnieszka – Rybnik
10. Pietruszka Szymon – Kraków
11. Sebastianowicz Maja – Poznań
12. Sobolewska Weronika – Suwałki
13. Szymkowicz Anna – Rzeszów
14. Wicenciak Marek – Gniezno
15. Wiśniewski Maciej – Łódź
16. Żołnacz Justyna – Warszawa
17. Żyta Aleksander – Łódź

Zobacz również

Nasze stałe

Kontakt

605 299 499
J. Dietla 93 / 31-031 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem