Sukcesy, sukcesy!

09/05/2018

g

Ostatni miesiąc obfitował w wiele sukcesów Naszych Uczniów na konkursach.

Pragniemy serdecznie pogratulować:

Julii HOHOL z klasy fortepianu prof. Joanny Zmarz zdobycia II nagrody podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej.

Dorocie MESZCE oraz Klarze BOGDAŁ z klasy fortepianu dodatkowego prof. Sabiny KOŁODZIEJ zdobycia wyróżnienia I stopnia podczas I Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego dla uczniów klas fortepianu dodatkowego w Pałecznicy.

Jakubowi GRZEGORCZYKOWI z klasy teorii prof. Brygidy KLIMAS zdobycia I nagrody XIV Regionalnego Konkursu z Literatury Muzycznej w Skarżysku – Kamiennej.

Dorocie MESZCE z klasy teorii prof. Brygidy KLIMAS zdobycia II nagrody XIV Regionalnego Konkursu z Literatury Muzycznej w Skarżysku – Kamiennej.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Dziękujemy Pedagogom za przygotowanie Uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zobacz również

Nasze stałe

Bukolikowe Bajania 4

20 maja 2018

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

XI Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty

14 kwietnia 2018 r.

Konkurs ma na celu propagowanie twórczości kompozytorów polskich oraz poznanie szeroko rozumianych współczesnych środków wykonawczych

Czytaj więcej

Letni kurs w Rabce

7 - 13 lipca 2019

Letni Kurs w Rabce to spotkania młodych uzdolnionych uczniów z wybitnymi pedagogami i znakomita rozrywka na początek wakacji!

Czytaj więcej

Kontakt

Kraków 605 299 499/Katowice 575 916 500
J. Dietla 93 / 31-031 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem