WYNIKI

13/12/2021

WYNIKI

Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego – Zimowe Impresje 11–12 grudnia 2021


GRUPA I

I nagroda
Nagroda pieniężna 300 zł. i nagrody rzeczowe
• Gośliński Szymon (ZSM w Słupcy)
https://www.youtube.com/watch?v=G0Koiatd_Qg&feature=youtu.be

II nagroda
Nagrody rzeczowe
• Łapiński Damian ( OSM I i II st. we Wrocławiu)
https://www.youtube.com/watch?v=fxGq-I86mGQ

III nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Borowski Igor
(SM I st. we Wrocławiu)
https://www.youtube.com/watch?v=ujCC6NbTJ7I
• Forgiel Marcel (PSM I st. w Strzelinie)
https://www.youtube.com/watch?v=1fLdyxeE5Ds
• Zaleska Zofia (SM I st. we Wrocławiu)
https://www.youtube.com/watch?v=UGYx7vR-ikA&feature=youtu.be

Wyróżnienia
Meng Chang Ebi
(OSM I st. w Poznaniu), Kloc Kamila (SSM I st. w Jeżowem), Swiłło Emilia (SM I st. w Sopocie)

GRUPA II

I nagroda
Nagroda pieniężna 300 zł. i nagrody rzeczowe
• Michniewicz Mikołaj (PSM I st. w Augustowie)
https://www.youtube.com/watch?v=csO9vViiUG8

II nagroda
Nagrody rzeczowe
• Pia Borkowska Alicja (ZPSM nr 4 w Warszawie)
https://www.youtube.com/watch?v=GSeR2JPsq0E

III nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Snarski Michał
(PSM I i II st. w Suwałkach)
https://www.youtube.com/watch?v=WH50c1yDSz8&feature=youtu.be
• Świątek Wojciech (PSM I st w Bochni)
https://www.youtube.com/watch?v=2wQfVx6Im6A
• Zaika Sofiia (OSM I st. w Szczecinie)
https://www.youtube.com/watch?v=5ftHkjZbVTY

Wyróżnienia
Banyś Mikoła
j (OSM I st. w Olkuszu), Biały Milana (ZSM Szczecin), Janowska Gabriela (PSM I i II st. w Kaliszu), Kilarska Zofia (ZSM nr 2 w Rzeszowie), Kubica Jan (OSM w Łodzi), Lewandowska Agnieszka (SSM I st. w Tarnowie Podgórnym), Mamczur Maciej (ZSM nr 1 w Rzeszowie), Wysogląd Zuzanna (PSM I st. Krzeszowice)

GRUPA III

I nagroda
Nagroda pieniężna 500 zł. i nagrody rzeczowe
• Kauch Filip (PSM I st. Kościan)
https://www.youtube.com/watch?v=06BRACPzY3k

II nagroda
Nagrody rzeczowe
• Golema Maja (OSM I st. w Szczecinie)
https://www.youtube.com/watch?v=KzMjaGpXM5M
• Pelc Wiktor (PSM I i II st. Zielona Góra)
https://www.youtube.com/watch?v=9q7tyzH0vC8&feature=youtu.be

III nagroda – nie przyznano

Wyróżnienie
Rzyman Emilia (ZSM Wieliczka)

GRUPA IV

I nagroda
Nagroda pieniężna 500 zł. i nagrody rzeczowe
• Kwiatkowski Jan (SM II st. w Gdańsku Wrzeszczu)
https://www.youtube.com/watch?v=iPPr9dxlWNE&feature=youtu.be

II nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Bednarz Maria
(ZSM w Kielcach)
https://www.youtube.com/watch?v=ufaRCXy5V2I&feature=youtu.be
• Galik Joanna (PSM II st. we Wrocławiu)
https://www.youtube.com/watch?v=uysBHOLMax8
• Pacześny Filip (OSM II st. w Warszawie)
https://www.youtube.com/watch?v=IPKaY3DSr-k&feature=youtu.be

III nagroda
Nagrody rzeczowe
• Bieńkowski Maciej
(ZPOSM I i II st. w Warszawie)
https://www.youtube.com/watch?v=p13Vbl9z-PE

Wyróżnienia
Büning Sophie
(OSM I i II st. we Wrocławiu); Godzina Mikołaj (OSM I i II st. we Wrocławiu); Sanecka Emilia (SM I i II st. w Gdyni)

GRUPA V

I nagroda
Nagroda pieniężna 700 zł. i nagrody rzeczowe
• Janeczek Anna (POSM II st. w Katowicach)
https://www.youtube.com/watch?v=rLV5CT_F2ZM&feature=youtu.be

II nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Domżał Józef
(OSM II st. w Warszawie)
https://www.youtube.com/watch?v=7JuMxZeRqjM
• Żołnacz Justyna (ZPSM nr 4 w Warszawie)
https://www.youtube.com/watch?v=fzK16TKFF-4&feature=youtu.be

III nagroda
Nagrody rzeczowe
• Furmańczyk Alicja
(POSM w Poznaniu)
https://www.youtube.com/watch?v=sP45vGBxezQ&feature=youtu.be

Wyróżnienia
Jankowska Amelia
(PSM I i II st. w Inowrocławiu); Sebastianowicz Maja (Poznańska OSM II st.)



Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych z siedzibą w Krakowie i Prywatną Profesjonalną Szkołę Muzyczną I st. im. A. Dębskiego w Krakowie.
Przesłuchania konkursowe odbyły się w formie on-line 11 i 12 grudnia 2021 r.

W Konkursie wzięło udział 129 uczestników w 5 kategoriach wiekowych:

Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia:
Grupa I – kl. II-III/6 oraz kl. II/4
Grupa II – kl. IV-V/6 oraz kl. III/4
Grupa III – kl. VI/6 i IV/4

Uczniowie Szkoły Muzycznej II stopnia:
Grupa IV – uczniowie kl. I-III
Grupa V – uczniowie kl. IV-VI

Przesłuchania konkursowe oceniało jury w składzie:
mgr Olga Łazarska – przewodnicząca
dr hab. Michał Szczepański
ad. dr Łukasz Dębski
Sabina Kołodziej – sekretarz


Jury serdecznie gratuluje wszystkim Uczestnikom Konkursu bardzo wysokiego poziomu wykonań.

 

 

Zobacz również

Nasze stałe

Kontakt

605 299 499
J. Dietla 93 / 31-031 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem