WYNIKI

31/05/2021

WYNIKI_WERNER

WYNIKI

I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO IM. PROF. JANINY ROMAŃSKIEJ-WERNER (EDYCJA ONLINE)
29-30 MAJA 2021

 

GRUPA I

I nagroda ex aequo
Nagroda pieniężna po 300 zł. i nagrody rzeczowe
• 
Adam Tarko  (Krzeszowice)
https://www.youtube.com/watch?v=9jlNZuAZQIA

• Sofiia Zaika (Szczecin)
https://www.youtube.com/watch?v=cyzHjyA1uqM

II nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Franciszek Szmyd (Warszawa)
https://www.youtube.com/watch?v=2kbzBY84M2k


• Izabela Trela (Domosławice)
https://www.youtube.com/watch?v=A8sykG9wA0g

III nagroda
Nagrody rzeczowe
• 
Maja Korzec (Jastrzębie- Zdrój)
https://www.youtube.com/watch?v=ZjGdHROx2BU

Wyróżnienia
• 
Daniel Kaźmierczak (Tarnowo Podgórne)
• 
Piotr Kopeć (Żębocin)
• 
Lilianna Kruczała (Wadowice)
• 
Miłosz Moskwa (Gorzów Wielkopolski)
• 
Magdalena Plust (Poznań)

 

GRUPA II

I nagroda
Nagroda pieniężna  w wysokości 400 zł. i nagrody rzeczowe
• 
Filip Kauch (Kościan)
https://www.youtube.com/watch?v=ewNdMEPKaUo

II nagroda
Nagrody rzeczowe
• 
Wojciech Świątek (Bochnia)
https://www.youtube.com/watch?v=YtMKDgkMpas

III nagroda
Nagrody rzeczowe
• 
Mikołaj Michniewicz (Augustów)
https://www.youtube.com/watch?v=tH8s6wwzVg8

Wyróżnienia
• 
Maja Golema (Szczecin)
• 
Tymon Klekotko (Bydgoszcz)
• 
Jan Kubica (Łódź)
• 
Agnieszka Lewandowska (Tarnowo Podgórne)
• 
Anna Zimowska (Kraków)

 

GRUPA III

I nagroda
Nagroda pieniężna w wysokości 500 zł. i nagrody rzeczowe
• Nadia Chowaniak (Bielsko- Biała)
https://www.youtube.com/watch?v=rwiJ6n4-Ce0

II nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Sophie Büning (Wrocław)
https://www.youtube.com/watch?v=qCnO1FHgB5c

• Aleksandra Ziora (Wrocław)
https://www.youtube.com/watch?v=393yH0Lt0B0

III nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Maciej Bieńkowski (Warszawa)
https://www.youtube.com/watch?v=D2ioenK3-MI

• Inga Pozorska (Gdańsk)
https://www.youtube.com/watch?v=Qip8YMeVYp4


Wyróżnienia

• Kamila Lewkowicz (Łódź)
• Mikołaj Cyprian Skolimowski (Rzeszów)
• Alicja Zakrzewska (Warszawa)


GRUPA IV

I nagroda ex aequo
Nagroda pieniężna po 600 zł. i nagrody rzeczowe
• Kinga Szablińska (Gdańsk)
https://www.youtube.com/watch?v=PSzOOfe7q0E

• Wojciech Walasek (Nysa)
https://www.youtube.com/watch?v=P9SPfsspsII

II nagroda
Nagrody rzeczowe
• Bartosz Frydel (Opole)
https://www.youtube.com/watch?v=5QjhH_lznr8

III nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Daniel Colonna Kasjan (Wrocław)
https://www.youtube.com/watch?v=ixf6j0lXyLw

• Paulina Zubel (Sanok)
https://www.youtube.com/watch?v=2_uyrQ4aM_g

• Justyna Śmietana (Kraków)
https://www.youtube.com/watch?v=dG-NTHGMjrQ


Wyróżnienia
• Maria Bednarz (Kielce)
• Maja Sebastianowicz (Poznań)
• Zofia Pałasz (Gdynia)
• Anna Szymkowicz (Rzeszów)

 

GRUPA V

I nagroda – nie przyznano

II nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Jakub Leżohupski (Gdynia)
https://www.youtube.com/watch?v=IalkHVyXyg4

• Zuzanna Pawłowska (Toruń)
https://www.youtube.com/watch?v=jdPRJvKXJgg

III nagroda ex aequo
Nagrody rzeczowe
• Miłosz Koślak (Gdańsk- Wrzeszcz)
https://www.youtube.com/watch?v=LJ_1bv0wQPQ

• Piotr Czerwiński (Gdańsk)
https://www.youtube.com/watch?v=cazEOGAvwQI

Wyróżnienia
• Ignacy Kozakiewicz (Radom)
• Albert Sobczak (Warszawa)
• Karolina Starzyk (Tarnów)

 

Gratulujemy  Laureatom, Wyróżnionym oraz wszystkim Uczestnikom i ich Pedagogom!
Dyplomy Laureatów oraz nagrody zostaną wysłane pocztą. Natomiast wyróżnienia prześlemy w formie elektronicznej.

Bardzo serdecznie dziękujemy partnerom konkursu i wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg Konkursu.

 

 

 

 

Zobacz również

Nasze stałe

Kontakt

605 299 499
J. Dietla 93 / 31-031 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem