Agnieszka Riess – fortepian

Agnieszka Riess – ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie.

Koncertowała w Polsce, Danii, Islandii, Czechach oraz na Słowacji. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof. Mirosława Herbowskiego. Jej najważniejsze osiągnięcia to m.in.: II miejsce (I nie przyznano) na II Ogólnopolskim Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie (2009); I miejsce na XVI Festiwalu Młodych Instrumentalistów w Krakowie (2009); II miejsce i nagroda na Podkarpackim Festiwalu Muzyki Chopinowskiej w Zbydniowie (2010); III miejsce na Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie (2010); Nagroda Chopinowska na VII Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic” w Sanoku (2012); II miejsce (I miejsca nie przyznano) na VII Ogólnoposkim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle (2012); Nagroda „Indywidualność Forum” na VIII MFP „Bieszczady bez granic” (2013); I miejsce w kat. duetów (z Tomaszem Sową) i II miejsce w kat. fortepian solo na Międzynarodowym Konkursie w Barlettcie (Włochy, 2014). Szkoliła się pod okiem znakomitych pedagogów, m.in.: Thomasa Douisa, Edwarda Wolanina, Paula Badury-Skody, Oksany Rapity, Viery Nosiny, Katarzyny Popowej-Zydroń. W 2010 roku na Forum „Bieszczady bez granic” w ramach projektu „Moja pierwsza płyta” nagrała kilka utworów z firmą DUX oraz brała udział w projekcie digitalizacji muzykaliów ze zbiorów Muzeum-Zamku w Łańcucie, również nagrywając kilka utworów na płytę „Muzykalia Łańcuckie”. W marcu 2014 r. wykonała koncert G-dur KV 453 W.A. Mozarta z orkiestrą kameralną Akademii Muzycznej w Krakowie pod batutą Paula Badury-Skody.

Kinga Kaczmarczyk – akompaniament

Weronika Bujok – fortepian, akompaniament