Gitarzysta, pedagog Prywatnej Profesjonalnej Szkoły Muzycznej I st. w Krakowie, Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Jabłonce oraz Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

Absolwent PSM II st. im. M. Karłowicza w Krakowie w klasie gitary Andrzeja Modrzejewskiego oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ze specjalnością gitara klasyczna. Obecnie w trakcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale instrumentalnym w klasie prof zw. Wandy Palacz.
Laureat i finalista konkursów muzycznych i gitarowych (Limanowa, Koszalin). Brał udział w licznych kursach mistrzowskich u m.in. takich gitarzystów jak: J. Azkul, J. M. Gallardo del Rey, A. Desiderio, P. Zaleski, J. Perroy. Współtwórca tria gitarowego „Concentio”. Koncertował w wielu krajach Europy (Niemcy, Włochy, Słowacja, Czechy). Od roku 2010 dyrektor artystyczny Ogólnopolskiego Festiwalu Gitarowego „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”, które od roku 2015 odbywają się w Jabłonce.  Zajmuje się również tworzeniem transkrypcji na gitarę klasyczną, oraz aranżacji utworów muzyki latynoamerykańskiej w ramach projektu After Dark.

Magdalena Drozd – śpiew

Karolina Procner – saksofon