Osiągnięcia

2014/2015
Konkursy pozaszkolne:

III Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej (Jabłonka 15-16 maja 2015)

wyróżnienie – Roch Jaworski

XI Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie przeboje” w Skarżysku-Kamiennej (6 maja 2015)
IV miejsce – Maria Anna Dudek

Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych – Wadowice 2015
wyróżnienie – Aleksandra Stawiarz
VII Ogólnopolski Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach” Chełm 2015 
wyróżnienie- Roch Jaworski

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Pianogranie im. Iwony Kuźmy (17-18 listopada 2014)

II miejsce w grupie C – Jakub Niewiadomski
III miejsce w grupie A – Maciej Piotrowski

2013/2014
Konkursy pozaszkolne:

VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów (16-17 maja 2014)
wyróżnienie – Jakub Niewiadomski

X Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie przeboje” (7 maja 2014)
I miejsce – Maria Anna Dudek
II miejsce – Natalia Wojtas

19 Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy CITHARA IGNEA (22-26. kwietnia 2014)
wyróżnienie w grupie I – Eryk Jaworski

VIII Ogólnopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (26 kwietnia 2014)
III miejsce w kategorii solista – grupa młodsza – Mateusz Tomczyk

International Guitarfestrival Rust (13-16 kwietnia 2014)
III miejsce – Eryk Jaworski

VII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych (2 kwietnia 2014)
II miejsce – Aleksandra Stawiarz
wyróżnienie – Antoni Blumhoff

2012/2013
Konkursy pozaszkolne:

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów szkół muzycznych I stopnia „Lutosławski w oczach dzieci” (15 czerwca 2013)
wyróżnienie w grupie młodszej – Jakub Niewiadomski

III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista” (21-22 maja 2013)
II miejsce – Jakub Niewiadomski

VII Ogólnopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (18 maja 2013)
w kategorii solista – grupa młodsza:
I miejsce – Patryk Michalik
II miejsce – Roch Jaworski
wyróżnienie – Zofia Kramarz

w kategorii zespoły:
I miejsce – Klara Górska, Zuzanna Jurkowska, Michał Morawski

Konkurs Młodego Instrumentalisty w Krakowie (grudzień 2012)
wyróżnienie – Eryk Jaworski

Warszawski Konkurs Pianistyczny (23-25 listopada 2012)
III nagroda – Jakub Niewiadomski

2011/2012
Konkursy pozaszkolne:

VIII Regionalny Konkurs z Literatury „Muzycznej Mistrzowskie przeboje” (9 maja 2012)
V miejsce – Jakub Skiba
wyróżnienie – Łukasz Szeląg

VI Ogólnopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (21 kwietnia 2012)
Soliści grupa I:
I miejsce – Jakub Niewiadomski
II miejsce – Bogdan Brzuchacz
II miejsce – Aleksander Lorenz
III miejsce – Karina Stańczyk

Zespoły grupa II:
III miejsce – duet fortepianowy: Julia Magocsy i Krzysztof Stępień

XVII Festiwal Młodych Instrumentalistów (grudzień 2011)
III miejsce – Piotr Rysiewicz

Konkursy szkolne:
IV Szkolny Konkurs „Etiuda” (17 maja 2012)
wyróżnienie – Kamil Pyla
wyróżnienie – Tomasz Jędrzejewski

2010/2011
Konkursy pozaszkolne:

VII Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie przeboje” (5 maja 2011)
I miejsce – Małgorzata Curyło
III miejsce – Sabina Kozicka
wyróżnienie w I etapie – Piotr Rysiewicz

V Małopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (16 kwietnia 2011)
I miejsce – Alicja Kopeć
II miejsce – Klara Górska
II miejsce – Zuzanna Jurkowska
III miejsce – Patryk Michalik
III miejsce – Patryk Wyleżoł
wyróżnienie – Lena Wiszniewska

XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe – Sanok (10-15 kwietnia 2011)
III miejsce – Eryk Jaworski

VIII Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej dla Młodzieży Burs i Internatów (23 listopada 2011)
I miejsce – Magdalena Sowa

Konkursy szkolne:
Konkurs Kompozytorski „Muzyczna układanka” (11 czerwca 2011)
GRUPA I (młodsza)
I miejsce: Aleksander Lorenz – Impresja na temat tanga
II miejsce: Jakub Michałowski – Noc duchów
III miejsce: Jan Zakrzewski – Etiuda

wyróżnienia:
Ignacy Torbicz
Bogdan Brzuchacz
Zuzanna Grzech
Kacper Brataniec

GRUPA II (starsza)
I miejsce – Piotr Rysiewicz: Dla Julii
II miejsce – Michalina Drewniak: Zdesperowany łabędź
II miejsce – Jakub Skiba: XvA
III miejsce – Jakub Skiba: Walc na skrzypce i fortepian

III Szkolny Konkurs „Etiuda” (4 czerwca 2011)
grupa I ognisko:
I miejsce – Agata Meszka
I miejsce – Zuzanna Grzech
II miejsce – Bogdan Brzuchacz

grupa I:
I miejsce – Marta Macyk
II miejsce – Karol Olszewski
II miejsce – Daria MacLean
III miejsce – Patryk Michalik

wyróżnienie:
Michał Morawski
Rafał Krajewski-Siuda
Krzysztof Bardel

grupa II:
I miejsce – Łukasz Szeląg
II miejsce – Sebastian Mietelski
III miejsce – Judyta Rakowiecka
III miejsce – Anna Zadęcka
III miejsce – Daniela Jarecka (fortepian)

wyróżnienie:
Klaudia Okine
Agnieszka Szpakowska
Daniela Jarecka (gitara)

2009/2010
Konkursy pozaszkolne:

VI Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie przeboje” (5 maja 2010)
II miejsce – Barbara Lamers
III miejsce – Anna Wyżga

XV Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec – Limanowa (28-30 kwietnia 2010)
I miejsce – Jakub Michalak

IV Małopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (24 kwietnia 2010)
I miejsce – Lena Wiszniewska
II miejsce – Eryk Jaworski
III miejsce – Mikołaj Cyganek
wyróżnienie I st. – Zuzanna Jurkowska
wyróżnienie II st. – Aleksander Lorenz
wyróżnienie II st. – Anna Wyżga

XI Wojewódzki Konkurs Fortepianowy im. Grzegorza Bednarka (23 kwietnia 2010)
wyróżnienie – Sebastian Mietelski

VI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych (21 kwietnia 2010)
wyróżnienie – Maria Stadnik

Konkursy szkolne:
II Szkolny Konkurs „Etiuda” (16 kwietnia 2010)
GRUPA I:
I miejsce – Eryk Jaworski
I miejsce – Jonas Weßling
II miejsce – Patryk Michalik
III miejsce – Karol Olszewski
III miejsce – Paulina Sitek
wyróżnienie:
Mikołaj Cyganek
Rafał Krajewski-Siuda
Karina Stańczyk
Ignacy Torbicz
Izabela Zawisza

GRUPA II:
I miejsce – Jakub Michalak
II miejsce – Łukasz Szelag
III miejsce – Piotr Rysiewicz
wyróżnienie – Magdalena Pieklik

2008/2009
Konkursy pozaszkolne:

V Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie przeboje” (6 maja 2009)
III miejsce – Barbara Lamers

X Wojewódzki Konkurs Fortepianowy im. Grzegorza Bednarka (24 kwietnia 2009)
wyróżnienie – Sebastian Mietelski

III Małopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (18 kwietnia 2009)
II miejsce – Jakub Michalak

Konkursy szkolne:
I Szkolny Konkurs „Etiuda” (2 lutego 2009)
GRUPA I
I miejsce – Krzysztof Bardel
III miejsce – Karol Olszewski
III miejsce – Maurycy Torbicz

GRUPA II
I miejsce – Jakub Michalak
I miejsce – Piotr Rysiewicz
wyróżnienie – Anna Wyżga
wyróżnienie – Agnieszka Węgrzynowska
wyróżnienie – Wawrzyniec Witkowski

2007/2008
Konkursy pozaszkolne:
IX Wojewódzki Konkurs Fortepianowy im. Grzegorza Bednarka (25 kwietnia 2008)
II miejsce – Sebastian Mietelski

II Małopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (5 kwietnia 2008)
III miejsce – Sebastian Mietelski
wyróżnienie za awangardowe wykonanie utworu i ciekawą aranżację – Olga Orzechowska

2006/2007
Konkursy pozaszkolne:
VIII Konkurs skrzypcowy – Żywiec (10 maja 2007)
wyróżnienie – Jakub Michalak

Małopolski Konkurs „Młodego Awangardzisty” (18 listopada 2006)
wyróżnienie – Antoni Karasiński

Nasze stałe

Bukolikowe Bajania 4

2018

Zapraszamy na kolejną edycję już w 2018 roku!!!

Czytaj więcej

XI Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty

20 maja 2017

Konkurs ma na celu propagowanie twórczości kompozytorów polskich oraz poznanie szeroko rozumianych współczesnych środków wykonawczych

Czytaj więcej

Letni kurs w Rabce

8-14 lipca 2018

Letni Kurs w Rabce to spotkania młodych uzdolnionych uczniów z wybitnymi pedagogami i znakomita rozrywka na początek wakacji!

Czytaj więcej

Kontakt

(0-12) 421 45 45 / 605 299 499
Św. Gertrudy 3 / 31-046 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem