Sukcesy, sukcesy!

09/05/2018

Ostatni miesiąc obfitował w wiele sukcesów Naszych Uczniów na konkursach.

Pragniemy serdecznie pogratulować:

Julii HOHOL z klasy fortepianu prof. Joanny Zmarz zdobycia II nagrody podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej.

Dorocie MESZCE oraz Klarze BOGDAŁ z klasy fortepianu dodatkowego prof. Sabiny KOŁODZIEJ zdobycia wyróżnienia I stopnia podczas I Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego dla uczniów klas fortepianu dodatkowego w Pałecznicy.

Jakubowi GRZEGORCZYKOWI z klasy teorii prof. Brygidy KLIMAS zdobycia I nagrody XIV Regionalnego Konkursu z Literatury Muzycznej w Skarżysku – Kamiennej.

Dorocie MESZCE z klasy teorii prof. Brygidy KLIMAS zdobycia II nagrody XIV Regionalnego Konkursu z Literatury Muzycznej w Skarżysku – Kamiennej.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Dziękujemy Pedagogom za przygotowanie Uczniów i życzymy dalszych sukcesów.