Karolina Vogt-Grybisz – kształcenie słuchu, rytmika

Karolina Vogt-Grybisz  rytmiczka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie.

Specjalizuje się w metodzie Emila Jaques-Dalcroze’a, według której uczniowie po lekcji mówią nie tylko „ja rozumiem”, ale też „ja odczuwam”. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej (specjalność: rytmika).  W rytmice pociąga ją możliwość uczenia przez zabawę i wewnętrzne przeżycie, odczuwanie muzyki całym sobą oraz wyrażanie jej nie tylko dźwiękami, ale też ruchem.  Od 2013 roku rozwija swoje umiejętności pedagogiczne prowadząc zajęcia z dziećmi w wieku żłobkowym, przedszkolnym, szkolnym, a także z osobami dorosłymi. Uczestniczy też w licznych kursach i warsztatach organizowanych na terenie całej Polski, ucząc się od wybitnych pedagogów w dziedzinie rytmiki i improwizacji fortepianowej.  Swoją pasję do muzyki realizuje też w czasie wolnym, współpracując z różnymi chórami (m.in. przez wiele lat z Mieszanym Chórem Mariańskim) i wykonując poezję śpiewaną.

Olga Łazarska – fortepian

Magdalena Drozd – śpiew