Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. Janiny Romańskiej-Werner

24/05/2021

Konkurs_Werner_WEB

Szanowni Państwo,
podajemy na bieżąco informacje dotyczące Konkursu.

  • listę Uczestników zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. prof. Janiny Romańskiej-Werner.
  • harmonogram przesłuchań

W związku z dużą ilością zgłoszeń wyniki Konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie w dniu 31 maja.
Serdecznie pozdrawiamy,
Organizatorzy Konkursu

*w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 605 299 499

Informacja z dnia 30 maja:

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. Janiny Romańskiej-Werner dzień drugi.

Werner_2 Werner_22

Informacja z dnia 29 maja:

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. Janiny Romańskiej-Werner rozpoczęty!

W1 W2 W3

Informacja z dnia 25 maja:

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ:

29 maja 2021

godz.11:00 Rozpoczęcie Konkursu
przesłuchania grupy I (11:10-15:00)
przesłuchania grupy II (16:00-20:30)

30 maja 2021

przesłuchania grupy III (8:30-11:30)
przesłuchania grupy IV (12:00-15:30)
przesłuchania grupy V (16:30-19:30)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – LISTA LAUREATÓW
31 MAJA 2021 – PONIEDZIAŁEK

 

Informacja z dnia 24 maja:

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW

I GRUPA:
ANDRZEJEWSKA JULIA – BYDGOSZCZ
BAJDA PATRYCJA – KRAKÓW
BEDNAREK LARYSA – OSIEK
BIELSKA KAMILA – LUBLIN
CHMIELIŃSKA BLANKA – MŁAWA
DĄBROWSKA GABRIELA – GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
DĘBSKI IVO – WARSZAWA
DUNAJSKA KORNELIA – TCZEW
DYKA MAKSYMILIAN – ZAKOPANE
DZIEŻA ALEKSANDRA – KATOWICE
GAWEŁ ANTONINA – DOBCZYCE
GURGUL PAWEŁ – WROCŁAW
JARZĘBSKA HELENA – GDAŃSK
JASIŃSKA KLARA – WARSZAWA
JODŁOWSKA ROZALIA – SOBOLÓW
KAŹMIERCZAK DANIEL – TARNÓW PODGÓRNY
KIERUN AMANDA ZOYA – WARSZAWA
KNAPIK ADAM – WARSZAWA
KOPEĆ PIOTR – ŻĘBOCIN
KORZEC MAJA – JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KOWALUK ZOFIA – WARSZAWA
KOZAK OLIWIA – KRZESZOWICE
KRASA PIOTR – WARSZAWA
KRUCZAŁA LILIANNA – WADOWICE
LAMBRECHT ZUZANNA – ZAKOPANE
LEMPART KLARA – WADOWICE
LENTOWSZCZYK HANNA – SZCZECIN
LEWANDOWSKA JANA – WARSZAWA
LUDWIK SZYMON – CIESZYN
MADEJ MARIA – KRAKÓW
MALAWSKA KATARZYNA – WIELICZKA
MIECZKOWSKI MATEUSZ – MIASTKO
MISZEWSKI ANTONI – GDAŃSK
MOSKWA MIŁOSZ – GORZÓW WIELKOPOLSKI
MYSZKA WIKTORIA – BOCHNIA
NGUYEN HA VY – WARSZAWA
NIEMIEC HANNA – BIELSKO-BIAŁA
PLIS KORNELIA – GŁOGÓW
PLUST MAGDALENA – POZNAŃ
PRZETAKOWSKI MICHAŁ – MŁAWA
RADNY GABRIELA – KRAKÓW
ROSA HANNA – ŚWIDNICA
SANDULSKA BEATA – RABKA-ZDRÓJ
SZALSZA ADAM – SOPOT
SZCZYPKA HELENA – BIELSKO-BIAŁA
SZEREDI ANNA – ŚWIDNICA
SZMYD FRANCISZEK – WARSZAWA
SZTAJEROWSKA MICHALINA – BEŁCHATÓW
ŚWISTAK JAŚMINA – JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
TARKO ADAM – KRZESZOWICE
TRELA IZABELA – DOMOSŁAWICE
WĄSIK SZYMON – WARSZAWA
WĄTOR FILIP – MYŚLENICE
ZAIKA SOFIIA – SZCZECIN
ZAŁUSKA JULIA – MŁAWA
ZAWIDZKI JOÃO – WARSZAWA
ZIEWIEC ALEKSANDRA – WARSZAWA
ŻURAWSKA HANNA – GRYFIN
ŻYCHOWICZ NATALIA – WARSZAWA

II GRUPA:
ARNAUTOV MAKSYMILIAN – KRAKÓW
BARZON MARIA – WARSZAWA
BIEL MAGDALENA – ŁĄCKO
BŁOCH KAROL – WARSZAWA
BORKOWSKI PIOTR – LUBLIN
BORSIAK MARIA – ŁÓDŹ
BUCZYŃSKI MACIEJ – STRZELIN
BULICZ LEONARD – WARSZAWA
CHAŁUDA KAZIMIERA – KRAKÓW
CHRULSKI MATEUSZ – WARSZAWA
CZELEJ ALEKSANDRA – ŚWIDNIK
DAVIES OLIWIA – TRZEBNICA
DĘBSKI WOJCIECH – ŁÓDŹ
DOMAGAŁA OLIWIA – WROCŁAW
GADAJ HELENA – LUBLIN
GŁOGOWSKI BRUNO – WARSZAWA
GOLEMA MAJA – SZCZECIN
GROEGER VICTORIA – RACIBÓRZ
GUNIA MELANIA – KRAKÓW
GUZOWSKA KAMILA – KRAKÓW
HOHOL JULIA – KRAKÓW
KAUCH FILIP – KOŚCIAN
KAWKA ANTONI – NAKŁO NAD NOTECIĄ
KLEKOTKO TYMON – BYDGOSZCZ
KOWAL AMELIA – SKAWINA
KOZŁOWSKI PAWEŁ – ŚWIDNICA
KUBICA JAN – ŁÓDŹ
KUROŃ EMILIA – WIELICZKA
LASSAK GABRIELA – ZAKOPANE
LEWANDOWSKA AGNIESZKA – TARNÓW PODGÓRNY
ŁUCZAK MATEUSZ – WARSZAWA
MICHNIEWICZ MIKOŁAJ – AUGUSTÓW
MUSIAŁ LARA – TORUŃ
NIEMIROWICZ-SZCZYT KAJETAN – WARSZAWA
PĘDRAK GABRIELA – TARNÓW
PITRA OLIWER – KRAKÓW
PORĘBSKA IZABELA – WROCŁAW
PURTA OSKAR – WARSZAWA
ROKITA KACPER – NOWA WIEŚ
RUCIŃSKA ALICJA – WIELICZKA
SIEDLIK SZYMON – TARNÓW
STAŃCZAK MARCEL – WADOWICE
STEĆ KORNELIA – WŁODAWA
SUJKA MARTYNA – ŁÓDŹ
ŚWIĄTEK WOJCIECH – BOCHNIA
ZAJĄC ANNA – KRAKÓW
ZIMOWSKA ANNA – KRAKÓW
ŹRÓBEK WOJCIECH – KRAKÓW
ŻAKOWSKI OLIWIER – WARSZAWA

III GRUPA:
BIEŃKOWSKI MACIEJ – WARSZAWA
BOCZEK FRANCISZEK – KRAKÓW
BOGATEK ALEKSANDRA – RADOM
BÜNING SOPHIE – WROCŁAW
CHOWANIAK NADIA – BIELSKO-BIAŁA
DUROWSKI ROCH – KRAKÓW
GĄSIOREK ANNA MARIA – TARNÓW PODGÓRSKI
HEBDZYŃSKI HUBERT – WROCŁAW
JAWORSKA ZUZANNA – MYŚLENICE
KORDEL PIOTR – WROCŁAW
LEWKOWICZ KAMILA – ŁÓDŹ
LISIŃSKA ZOFIA – KRZESZOWICE
MANICKI MAKSYMILIAN – WARSZAWA
MAZURCZAK HANNA – KRAKÓW
MAZUREK GABRIELA – KRAKÓW
OLEWNICZAK MARCIN – ELBLĄG
ORZECHOWSKA AMELIA – NOWY SĄCZ
PAŁTYNOWICZ ALIJCA – WARSZAWA
PORĘBSKA IGA – WROCŁAW
POZORSKA INGA – GDAŃSK
SADOWSKA IGA – SOPOT
SKOLIMOWSKI MIKOŁAJ CYPRIAN – RZESZÓW
SŁOWIKOWSKI KAMIL – KĘPNO
SZOSTAK DYMITR – KRAKÓW
WŁODARCZYK SZYMON – ŚWIDNIK
WOJCIESZKIEWICZ NATALIA – GDAŃSK
ZAKRZEWSKA ALICJA – WARSZAWA
ZIORA ALEKSANDRA – WROCŁAW
ŻYNIEWICZ ANNA – TRZEBNICA

IV GRUPA:
BEDNARZ MARIA – KIELCE
BIELECKA OLIWIA – ZAMOŚĆ
BORECKA VIOLETTA – POZNAŃ
FLOREK KATARZYNA – NOWY TARG
FRYDEL BARTOSZ – OPOLE
GŁOSKOWSKA OLIWIA – OLSZTYN
KASJAN DANIEL COLONNA – WROCŁAW
KLICZEWSKI MATEUSZ – KRAKÓW
KLIFELD GERHARD – OLSZTYN
KOWALEWSKA ZOFIA – ŁÓDŹ
KUSZEWSKA NADIA – POZNAŃ
LICHAJ ALEKSANDRA – NOWY TARG
MIŁOSZEWSKA IZABELA – MŁAWA
PAŁASZ ZOFIA – GDYNIA
PIASKOWSKA APOLONIA – WARSZAWA
SANIOGÓRSKI ADRIAN – POZNAŃ
SEBASTIANOWICZ MAJA – POZNAŃ
SIKORA ADA – ŁÓDŹ
SZABLIŃSKA KINGA – GDAŃSK
SZARPAK SEWERYN JULIAN – CHEŁM
SZYMKOWICZ ANNA – RZESZÓW
ŚMIETANA JUSTYNA – KRAKÓW
TERECH WOJCIECH – OLSZTYN
WALASEK WOJCIECH – NYSA
WENERSKA ANTONINA – RADOM
WIDŁAK TOMASZ – KRAKÓW
ZUBEL PAULINA – SANOK

V GRUPA:
BEDNAREK ZUZANNA – PABIANICE
CZERWIŃSKI PIOTR – GDAŃSK
CZYŻOWSKA NIKOLA – BIELSKO-BIAŁA
DĄBROWSKA JULIA – WARSZAWA
DWOJAK ZOFIA – OLSZTYN
KAMYSZEK KATARZYNA – POZNAŃ
KOŚLAK MIŁOSZ – GDAŃSK-WRZESZCZ
KOZAKIEWICZ IGNACY – RADOM
LEWANDOWSKI FRANCISZEK – GDYNIA
LEŻOHUPSKI JAKUB – GDYNIA
PAŃCZAK ZOFIA – WROCŁAW
PARYSEK FILIP – KUTNO
PAWŁOWSKA ZUZANNA – TORUŃ
POLAK OLIWIA – NOWY TARG
SOBCZAK ALBERT – WARSZAWA
SPERCZYŃSKA NATALIA – WROCŁAW
STARZYK KAROLINA – TARNÓW
URGOŁ JAKUB – JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Organizatorem konkursu jest Prywatna Profesjonalna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Dębskiego w Krakowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych     www.swik.net.pl

Partnerzy konkursu: 
Polskie Wydawnictwo Muzyczne     www.pwm.com.pl
Studio Siedem Grzegorz Żółtowski     www.studiosiedem.com.pl

Zobacz również

Nasze stałe

Kontakt

605 299 499
J. Dietla 93 / 31-031 Kraków

Nigdy nie jest za późno na to,
aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać własne zdolności

Witryna wykorzystuje cookies w celu sprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych Rozumiem